Добавить в закладки | Сделать стартовой | RSS | Вид страницы:

ВЕЛОГОНКА МИРУ У КИЄВІ

29.5.2014 количество просмотров: 2765

 30 травня, п’ятниця, о 9:30 біля центрального входу парку ім. М.Рильского (Голосіївський проспект, 87) відбудеться офіційне відкриття «Велогонки Миру» (у рамках міжнародної велогонка Race Horizon Park 2014).

 
Очікується Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, який урочисто відкриє щорічну міжнародну велогонку Race Horizon Park 2014, що вже протягом семи років проходить у столиці Україні. Велоперегони відбуватимуться протягом трьох днів  (30-31 травня та 1 червня) у рамках святкування Дня Києва. У змаганнях беруть участь кращі спортсмени із 9 країн Європи: Польщі, Італії, Австрії, Німеччини, Молдови, Грузії, Болгарії, Греції, Сербії та багато українських команд.
 
Перший день змагань, 30 травня, організатори вирішили присвятити миру в Україні, тому всі гонщики будуть змагатися в першу чергу за мир та спокій в нашій країні. Діти, що урочисто відкриють гонку, випустять в небо білих голубів, а всі учасники залишать свої підписи та побажання на «банері миру», якій буде передано в Донецьк.
 
Велогонка проходить під патронатом Київської міської державної адміністрації, при партнерстві Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту КМДА, Федерації велосипедного спорту України та Київської міської федерації велосипедного спорту.
 
Просимо Вас прибути о 9:00 до центрального входу парку ім. М. Рильского (Голосіївський проспект, 87). Через перекриття трас, рух після 9 години буде обмежений.

Комментариев(0) Вы не можете добавлять коментарии, нужна регистарция

E-mail:

Пароль:Забыли пароль?
Регистарция!

Поиск новости:

Тип:

Год:

Месяц: